Dulceata de caise

de adasev12 in Dulceata / Gem, 10 Iul 2011 | 4564 vizualizari

COMENTARII (24)

MotanLaOale 1

10.07.2011, 20:47

buna buna

adry88 1

10.07.2011, 20:54

Rocsi 1

10.07.2011, 21:02

iese buna dulceata si daca nu decojesti caisele..bravo

Ina 1

10.07.2011, 21:05

Sa incerci sa pui in dulceata si samburi dulci de caise

diaconta 1

10.07.2011, 21:29

cea mai buna

ionela2682 1

10.07.2011, 21:37

Da da cu samburi dulci am mancat si eu..daar si combinatia aceasta mi se pare interesanta!!

adasev12 1

10.07.2011, 21:42

motane...mersi
eduard....

adasev12 1

10.07.2011, 21:43

rocsi, n-am decojit caisele, ci samburii...poate m-am exprimat gresit ....pup

adasev12 1

10.07.2011, 21:44

ina am pus si samburii....la ce fel de samburi dulci te referi tu?

adasev12 1

10.07.2011, 21:45

dia, mersi
ionela..

Rocsi 1

10.07.2011, 22:04

aaaa ai pus samburii decojiti in fructe..scuze eu intelesesem ca ai decojit fructele

gaby_duceag 1

10.07.2011, 22:06

cat ar fi durat?))))


mirela0911 1

10.07.2011, 22:13

Interesant cu samburii sigur e buna si asa

mihaelaM 1

10.07.2011, 23:54

nu am pus samburi niciodata ,dar cred ca sunt foarte buni

marcela1979 1

11.07.2011, 00:43

excelenta

mamaieelena 1

11.07.2011, 07:25

e f bun dar nu e dulceata este gem nu te supara pe mine ca-ti spun acest lucru studiaza cartile de bucate cele vechi si ai sa intelegi diferenta si adevarat ca sa iasa aromata se pune si samburele la dulceata altfel si la tine arata bine scuze inca o data

divainbucatarie 1

11.07.2011, 09:48

adasev12 1

11.07.2011, 11:34

gaby.... ....la cine are rabdare, merge, dar nu la mine....

adasev12 1

11.07.2011, 11:38

mirela si mirela...nici eu nu stiam, dar tot aici pe site am citit la fete....de aia i-am pus...ii da un gust mai aparte...cred ca si cativa samburi d emigdale mergeau bine....

adasev12 1

11.07.2011, 11:53

carla, ms

adasev12 1

11.07.2011, 11:54

mamaie, ca o fi gem , ca o fi dulceata...eu nu prea vad diferente intre cele doua...de altfel dulceata imi palce mai mult cum suna ...sigur ca nu ma supar, stai linistita....pup

adasev12 1

11.07.2011, 11:55

diva....

Lau 1

11.07.2011, 13:35

buna

mamaieelena 1

11.07.2011, 14:45

draga mea dulceata se prepara altfel si gemul este exact cum l-ai facut tu si alegerea iti apartine la cum iti numesti preparatele

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase