Tort egiptean

de ExploraCuisine in Torturi, 22 Mar 2011 | 75655 vizualizari

COMENTARII (42)

Miha 1

22.03.2011, 21:02

La multi ani si sa va iubiti mult!

kamy 1

22.03.2011, 21:09

MULTI ANI FERICITI!!!tortul...super

RuxyRux 1

22.03.2011, 21:14

Splendid...sa fiti sanatosi si sa va iubiti toata viata!

ExploraCuisine 1

22.03.2011, 21:16

Multumesc Miha, Kamy si RuxyRux!!! sunteti tare dragute!

kukibella 1

22.03.2011, 21:31

deyutzky 1

22.03.2011, 21:33

La multi ani! frumos tortul

ExploraCuisine 1

22.03.2011, 21:34

Multumesc!!!

gaby_duceag 1

22.03.2011, 21:36

La multi ani!!!
Am vazut facut de muuulte fete tortul asta,sunt sigura ca TOATE sunt bune dar al tau e cel mai frumos.
La multi ani! Ani frumosi in continuare!

ExploraCuisine 1

22.03.2011, 22:03

Gaby d iti multumesc tare mult pentru urare si pentru aprecierea tortului, intr-adevar arata foarte bine acest tort facut de toata lumea, dar e si foarte gustos pe deasupra Sper sa il incerci!

Ina 1

22.03.2011, 23:04

Aniversare frumoasa si La Multi Ani ! Toate cele bune!
Tortul este, intr-adevar, deosebit

marcela1979 1

22.03.2011, 23:28

la multi ani sa fii iubita bun tortul

La Ancuta 1

22.03.2011, 23:33

La multi ani!!! Sa va iubiti si sa va respectati toata viata!!!
Tortul este super

lilik 1

22.03.2011, 23:35

La multi ani fericiti
f frumos tortul

nadina73 1

23.03.2011, 00:06

La multi ani! super tortu de foarte mult timp imi face si mie cu ochiu reteta sa va dea Bunul Dumnezeu multa satatae si intelege.Sper ,sa ne faci un tort la fel de minunata si la aniversarea de 50......80 ani de casnicie Iubiti-va mult

ExploraCuisine 1

23.03.2011, 02:22

Postavaru, lilik si Nadina, va multumesc din suflet pentru urarile facute!
Neaparat sa faceti tortul ca e super la gust!

ExploraCuisine 1

23.03.2011, 02:26

Marci draga te pup :* Mersi de urare!

matilda 1

23.03.2011, 08:05

la multi ani,tortul e super,e pe gustul meu,arata super

MotanLaOale 1

23.03.2011, 08:33

La multi ani !

madi_marin 1

23.03.2011, 09:18

La multi ani! Sa aveti o viata linistita, plina de intelegere si iubire! Tortul e minunat....

elena1988 1

23.03.2011, 09:30

DIANA B 1

23.03.2011, 09:46

Wow , 4 ani .... ce multi ............
LA MULTI ANI inainte si f buni , sa ajungeti la cati avem si noi si sa ne depasiti ... ( nu va va fi usor , dar daca sunteti perseverenti , )

aziz 1

23.03.2011, 10:01

superb tort la multi,multi ani inainte

Mitinita 1

23.03.2011, 11:20

Aniversare fericita

Criss 1

23.03.2011, 11:48

Superb! Il am pe lista de mult.

ExploraCuisine 1

23.03.2011, 15:53

Matilda, Motan la Oale, Madi_Marin, Elena, Onesta, Aziz, Mitinita, va multumesc frumos pentru urari!!! A fost intr-adevar o aniversare frumoasa, cu depanare de amintiri minunate Va pup pe toate si va doresc sa fiti iubite mereu!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase