Supa cu galuste imperiale

de nadina73 in Supe/Ciorbe, 24 Iul 2010 | 8076 vizualizari

COMENTARII (39)

Rocsi 1

24.07.2010, 19:49

ce frumoase galuste ai facut tu...formele alea

Sylvia 1

24.07.2010, 19:50

Excelent arat imi doresc de ceva vreme sa incerc supa asta , m-ai convins sa o fac

gaby_duceag 1

24.07.2010, 20:34

ce frumos arata!

Ina 1

24.07.2010, 20:43

mama, am venit! vreau stelutze

madi_marin 1

24.07.2010, 21:01

arata foarte bine, iar reteta de galuste e interesanta.... o sa incerc si eu.....

biancas76 1

24.07.2010, 21:44

Oau..ce as manca si eu un blid...yamy ce imi place supa cu galuste...

Bunica 1

24.07.2010, 21:55

Eu si nepoata mea mancam supa cu galuste cu branza, dar acum nu mai trebuie sa punem branza ca au galustele cascaval. E super

Irina 1

24.07.2010, 22:14

Ce dragute sunt galustile! Bravo!

Bucataras Medi 1

24.07.2010, 22:33

Copii cred ca au fost tare incantati........frumos si bun...............

jolygina 1

24.07.2010, 23:06

ce idee minunta am sa fac si eu ,alexutu meu o sa fie fascinat

ela 1

25.07.2010, 00:53

supa asta era pt mine?

nadina73 1

25.07.2010, 04:22

rocsi o supica vrei si tu ?nu e acra tie parca asa iti place?dar pt tine pun pasta de tomate in ea

nadina73 1

25.07.2010, 04:22

sylviara e grozava merita sa o incerci

nadina73 1

25.07.2010, 04:23

gaby aspectu ca aspectu dar gutu e super bun

nadina73 1

25.07.2010, 04:23

ok ina cate vrei iubita ,hai zi lui mama

nadina73 1

25.07.2010, 04:24

medi sigur o sa va placa incearco e super buna

nadina73 1

25.07.2010, 04:24

ok bianca -ardeleanco blydu e deja pe masa te asteapta

nadina73 1

25.07.2010, 04:27

bunica si priteni nostri de aici care sant moldoveni(dana si vasile) tot asa o manaca supa cu branza si sincer ma uimit sau cu smantanasi pitici mei de multe roi ziceau mama da vrem supa ca la tanti dana adica cu branza sau smantana ,si am probat si eu nu e rea ,asa ca am zis ce ar fi daca as face cu galustete imperial,sant super bune multumesc bunica

nadina73 1

25.07.2010, 04:29

multumesc mult irina de vizitama bucur ca iti plac

nadina73 1

25.07.2010, 04:30

multumesc medi asa e foarte bun

nadina73 1

25.07.2010, 04:31

jolygina incearac e putin de lucru la ela dar merita,sincer si bune si aspectoase,iar pitici

nadina73 1

25.07.2010, 04:31

da ela pt tine iubita ca ciorba nu iti dau numai supa ciorba o manca cristi si tu supa

Julie 1

25.07.2010, 12:14

Yamy! Ce frumos arata!Si eu tot stelute vreau!

roberta24 1

25.07.2010, 14:21

Extraordinara reteta, am incercat-o si a iesit o supa excelenta pe care au apreciat-o toti membrii familiei! Multumesc Nadina!

Corinuta 1

25.07.2010, 17:19

Nadina si din asta vreau k n-am facut supica azi.

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase