Salata de boeuf

de Corinuta in Salate, 8 Oct 2010 | 10220 vizualizari

COMENTARII (30)

Corinuta 1

08.10.2010, 21:43

Sa nu radeti de palmieru' meu

Bucataras Medi 1

08.10.2010, 21:49

pai de ce sa rad?.........eu vreau o portie considerabila..................tare mult imi place..............

Corinuta 1

08.10.2010, 21:50

Madisi noua ne place muuult, asa de repede trece

Dana Cristea - pusikmea 1

08.10.2010, 21:59

si eu vreauuuuu, mor dupa salata boeuf

lilik 1

08.10.2010, 22:01

Corinuta 1

08.10.2010, 22:04

Danutza

Corinuta 1

08.10.2010, 22:04

lili mersi

kamy 1

08.10.2010, 22:16

preferata sotului....cu muuuuulta maionezabunaaaa 5f

Miha 1

08.10.2010, 22:36

Ahaaa...deci e palmier. Eu credeam ca e morisca.
Sa nu dai prea tare, ca stiu sa fug.

silvi0ara 1

08.10.2010, 22:40

adasev12 1

08.10.2010, 23:22

miha, eu si mai rau...credeam ca e o stea de craciun, cu care merg copiii la colindat ma si miram ca corinuta deja e cu gandul la sarbatori....
gata fug ca nu vreau bataie...dar iau o portie sanatoasa, ca e mare platoul...mersi si pa!

burdulea56 1

08.10.2010, 23:32

Corinuta, vreau si eu.

lacrimioara 1

08.10.2010, 23:35

mai este si pt mine si palmieru ti-a iesit fara sa vrei ?oricum arata frumos

La Ancuta 1

09.10.2010, 01:03

Foarte bua. Eu nu am vazut palmierul, aveam ochi doar pentru salata

La Ancuta 1

09.10.2010, 01:04

Vroiam sa spun: foarte buna

Corinuta 1

09.10.2010, 11:57

Kamy, buna, bunamultumesc de furculite

Corinuta 1

09.10.2010, 11:58

Mihamorisca, palmier, ce mai conteaza

Corinuta 1

09.10.2010, 11:58

Silvioarasaru' mana

Corinuta 1

09.10.2010, 11:59

Adaeu am pornit sa fac o floare dar mi s-a parut k seamana cu palmier............nush cum s-a ajuns la stele

Corinuta 1

09.10.2010, 12:00

Lenu, te servesc cu mare drag

Corinuta 1

09.10.2010, 12:01

Lacri, am si ptr tine.....palmieru' era o floare dar.....nu prea semana

Corinuta 1

09.10.2010, 12:01

Ancutzamultu'

Adinacarla 1

09.10.2010, 15:24

am venit si eu repede la o portie...oare mai este???

Rocsi 1

10.10.2010, 12:04

am facut si eu saptamana trecuta si asa am mai papat

Corinuta 1

10.10.2010, 14:29

Adinacarla, nu mai este, trece foarte bine salatica asta

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase