Mititei romanesti

de Tuxedo in Mancaruri cu carne, 23 Mai 2013 | 158789 vizualizari

COMENTARII (34)

Patricia Iordache 1

23.05.2013, 21:22

Clar, merge la favorite!

Tuxedo 1

23.05.2013, 21:23

nu am mai facut de ceva vreme, trebuie sa fac cat de curand ca am o poftaaa....

Bunica 1

23.05.2013, 21:27

Am facut si eu........foarte buni!

Rocsi 1

23.05.2013, 21:28

Arata de minune mititeii .Cu ceva timp in urma mama pregatea carnea de mici in casa ca mancam des, dar acum facem foarte rar si o cumparam

diaconta 1

23.05.2013, 21:33

pragatiti in casa m-ar tenta si pe mine

adry88 1

23.05.2013, 21:33

foarte buni

Dana_Retetegg 1

23.05.2013, 21:38

MotanLaOale 1

23.05.2013, 21:39

Constelatialeu 1

23.05.2013, 21:44

Valeuuuuuuuuuuuuuu,inchid ochii,ca am inceput sa ma ingras doar din privit...

Bya Ralu 1

23.05.2013, 21:45

ce bine arata!super

babi5 1

23.05.2013, 21:45

Vezi ca tii ia UE :

Tabita _ 1

23.05.2013, 21:47

Panacris 1

23.05.2013, 21:57

Super savuroși!

Aurelia 07_07 1

23.05.2013, 22:08

Super

Lau 1

23.05.2013, 22:34

Anett 1

23.05.2013, 23:02

Tuxedo 1

23.05.2013, 23:06

sunt foarte buni! si eu sunt pretentioasa la mici!

_Alina_ 1

24.05.2013, 08:01

Minunati!

bucatarimcudiana 1

24.05.2013, 10:22

marcela1979 1

24.05.2013, 10:26

sunt deliciosi mai ca as manca unul de la tine

cristeena20 1

24.05.2013, 15:30

super!!!o sa incerc si eu..multuemsc de reteta!!! se poate si fara carne de oaie??

GJ203702390 1

24.05.2013, 17:06

multumim pt reteta

Tuxedo 1

24.05.2013, 18:21

cristeana, de obicei micii sunt cu carne de oaie, asta ii face sa sfaraie pe gratar si le da gustul specific. Daca nu iti place carnea de oaie ii poti face din vita si porc!

cezar20100 1

24.05.2013, 20:11

buna
reteta si mai buna e cea in care se foloseste carne de vita si de oaie ,in niciun fel carne de porc si condimentele sunt putin diferite,in rest reteta e bunicica

Tuxedo 1

24.05.2013, 22:23

Eu asa am gasit reteta acum cativa ani si asa i-am facut mereu....mie imi plac si cu porc in combinatie, oricum aici carnea tocata de porc e foarte slaba nici nu gasesti carne mai grasa, aia de vita la fel aproape nu are grasime! fiecare sa faca cum ii place . si daca micii nu au putina grasime...nu mai sunt buni...

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase