Fasole bătută de post

de ionix in Mancaruri de post, 13 Dec 2010 | 9118 vizualizari

COMENTARII (32)

mena29 1

13.12.2010, 09:17

Primaaaa!!

ionix 1

13.12.2010, 09:20

Mena, bun venit! pupăcesc

mena29 1

13.12.2010, 09:22

Si eu te pupacesc

ionix 1

13.12.2010, 09:23

mersic... Mena, să ai o săptămână frumoasă

mena29 1

13.12.2010, 09:25

La fel si tu

marcela1979 1

13.12.2010, 09:28

as manca si eu dar daca nu mai ai...asta e salivez

ionix 1

13.12.2010, 09:39

Carla, te ţin minte pentru data viitoare

RuxyRux 1

13.12.2010, 09:44

Buna de tot!

ionix 1

13.12.2010, 09:45

@Ruxy.. şi mie-mi place... iar avantajul este că nu te doare burtica de la genul ăsta de fasolică, asta pentru că scoţi cojile

RuxyRux 1

13.12.2010, 09:48

Ai dreptate,...eu de regula pentru a nu avea probleme...arunc 4 ape...si dupa pot servi linistita! ...un mic sfat as indrazni Ionix arunca margarina din frigider...e o nenorocire...offf Doamne daca oamenii ar realiza ca e plastic curat...nici n-ar mai pune in gura in veci....te pup si sper ca nu te-am supi

ionix 1

13.12.2010, 09:53

şi eu fac la fel cu mâncărica de fasole... nu mă supăr... sunt perfect conştientă de acest lucru... dar în zilele de post mai folosesc am şi împărţit fasolică şi am zis s-o fac mai fină... eu folosesc mereu unt dar nah,.... postul ne mai obligă şi stai liniştită, poţi să-mi zici orice atâta timp cât o spui frumos, ca acum

RuxyRux 1

13.12.2010, 10:17

Scumpa mea sanatatea noastar e mai presus de orice...eu in post pun ulei...care e sfant...il foloseau si bunicile si strabunicile noastre ....cand ai timp cauta sa citesti si sa te informezi putin sa vezi cat de toxica este si ce ravagii face in organism, esti frumoasa si atat de tanara si e bine sa ai grija de tine...te pup cu drag......si...multumesc

Dana_Retetegg 1

13.12.2010, 10:34

Mmmmm...ce fasolica buna

Rocsi 1

13.12.2010, 10:56

buna fasolea asta mai ales la post

adriana_bobu 1

13.12.2010, 11:00

buna tare fasolica asta!

LUK 1

13.12.2010, 13:00

binevenita in zi de post5

La Ancuta 1

13.12.2010, 13:54

MotanLaOale 1

13.12.2010, 14:38

la fasole nu pot rezista

lia maria 1

13.12.2010, 14:50

ce bunatate

mamaieelena 1

13.12.2010, 15:04

hmm gustoasa..........

nadina73 1

13.12.2010, 16:39

normal ca e de post carnatzu dupa post

Bucataras Medi 1

13.12.2010, 19:58

Nu cer, nu cer..................

mihaelar63 1

13.12.2010, 20:27

da si cu castraveti murati

adasev12 1

13.12.2010, 20:33

mai ionixule, io vreau si carnat...d-ala afumat.... altfel se poreste in gat
la mine carnatu e de post
si un gogosar murat....merge???

ionix 1

13.12.2010, 21:06

mersic pentru aprecieri

Ada, îţi dau nişte cârnaţi făcuţi de mine... merge... îţi dau şi gogoşari

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase