Choux a la creme

de Miha in Dulciuri, 15 Sep 2010 | 18487 vizualizari

COMENTARII (56)

diaconta 1

19.09.2010, 14:32

elegante precum niste mirese
Ela ,sa fie muuuuuuuuulti si cu multa bucurie si iubire

Pasiune pentru bucatarie 1

19.09.2010, 14:44

bune chourile,noi le adoram,o sa fac si eu maine ca mi-a ramas frisca batuta si nu stiu ce sa fac cu ea

elisabeth 1

19.09.2010, 19:30

a-si vea nevoie deun instrument pprofesiopnal de ornat tort cine imi poate da informatii?

onuta 1

20.09.2010, 23:31

miha, este prajitura mea preferata.

Miha 1

21.09.2010, 12:13

Elisabeth, eu am folosit asta http://www.decorix.ro/bucatarie/punga-pentru-umplut-4-varfuri.html Nu e ca cel profesionist de la Wilton (de exemplu), dar e bun. Posh-ul este din bumbac plastifiat si se poate spala foarte bine dupa ce l-ai folosit.

mena29 1

27.09.2010, 08:54

COMENTEAZA

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase