Chec aperitiv

de Ela68 in Aperitive / Garnituri, 12 Aug 2014 | 23460 vizualizari

COMENTARII (31)

Lia_ 1

12.08.2014, 19:34

imi place mult

Adele 1

12.08.2014, 19:39

diaconta 1

12.08.2014, 19:41

Si mie-mi plac checurile aperitiv am o reteta pe care o pregatesc de cate ori am ocazia

MotanLaOale 1

12.08.2014, 19:47

Ela68 1

12.08.2014, 19:53

as face mai des, dar de fiecare data trebuie sa revin la dieta Ma ingras si de la un pahar cu apa .

Merisor 1

12.08.2014, 20:01

Ce bun!

AnyCostescu 1

12.08.2014, 20:10

vaii cum arata!!!!!

gaby_duceag 1

12.08.2014, 20:13

Ma...mie nu imi place sa fiu increzuta, dar daca ma fortati)
tu chec de la mine, meri prajitura de la mine, sa stii ca sunt grzava! )))))))))))))

glumesc, dar tare ma bucur sa vad ca incercati si ca va face cu ochiul ce postez, ba mai mult ca prezint incredere! asta chiar ma uimeste! )))))))))))

Panacris 1

12.08.2014, 20:21

Sățios!

Bunica 1

12.08.2014, 20:21

Toti plinuti au aceeasi zicere:"ma ingras si de la un pahar cu apa".))Fac si eu parte din"grasuti")

diaconta 1

12.08.2014, 20:26

Numa' unii neindemanatici mai carcotasi

Dya Daniela Andrei 1

12.08.2014, 21:30

Tare bun! Si eu ma chinui de ceva timp sa incerc un astfel de chec si nu am mai reusit!

Dya Daniela Andrei 1

12.08.2014, 21:30

Gaby ce modesta esti

gaby_duceag 1

12.08.2014, 21:42

gaby_duceag 1

12.08.2014, 21:45

die, acea reteta nu mi-a apartinut, eu o preluasem si-am garantat-o, nu era reteta mea

diaconta 1

12.08.2014, 21:52

Gaby,tu nu tare stii de gluma vad.
In alta ordine de idei,mie nu-mi ies cam multe chestii in ultima vreme,probabil pentru ca mancarurile de dieta nu ma inspira si mi-a pierit cheful de bucatareala

Ela68 1

12.08.2014, 22:03

gabytzule, preluata sau nu, a ta mi-a placut

Ela68 1

12.08.2014, 22:04

Bunica, incerc sa evadez si eu in zicala asta, ce vrei sa spun cate scovergi am mancat ?

Bya Ralu 1

12.08.2014, 23:26

Delicios

robert_b 1

13.08.2014, 08:52

anca_rm 1

13.08.2014, 09:09

delicios

Rocsi 1

13.08.2014, 10:43

Tare fain ti-a mai iesit!

Ela68 1

13.08.2014, 10:49

Multumesc

Lavinia 1

13.08.2014, 11:20

tare bun

madi_marin 1

13.08.2014, 20:17

ce pofta mi-e! n-am mai mancat demult asa ceva

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

Dovlecei umpluți, la cuptor - Rețeta ușoară și gustoasă

pe 12.06 la 16:35

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește